Obsah,O nás

Techconsult Praha s.r.o. vzniká v r. 2013 a plynule navazuje na předchozí mnohaletou činnost v oblasti zastupování zahraničních firem.

Máme velké štěstí a výhodu, že portfolio firem, které zastupujeme a které na našich stránkách naleznete, představuje značky, které jsou ve svém oboru na pomyslné technologické a kvalitativní světové špičce. Proto náš zákazník nekupuje pouhé zboží, ale zároveň i řešení problému, vyšší efektivitu a posun do takové kvalitativní oblasti, kam by se s běžnými „výrobky“ nedostal.

Těžištěm naší činnosti jsou tryskací technologie, problematika tryskání a vše, co s tryskáním souvisí.

Zájemcům o nové tryskací zařízení nebo modernizace rádi nabídneme řešení firmy Konrad Rump. Tato firma se zabývá výrobou tryskacích zařízení přes 40 let a za tuto dobu získala renomé „Mercedes“ mezi tryskači. Dnes naleznete tryskače Konrad Rump po celém světě a ve hlavně slévárnách obecně platí: Když je pro Vás tryskání neřešitelný problém, obraťte se na Konrad Rump.

K tryskacím strojům nedělitelně patří abrazivo. Tento provozní materiál nabízíme od firmy EW-Würth, firmy s více než stoletou tradicí a vůbec prvním výrobcem metalického abraziva v Evropě.Aktuality

Tryskací zařízení CAPSOR

Firma RUMP Strahlanlagen vyrábí kompaktní tryskače v několika výkonových řadách, které se vyznačují promyšlenou konstrukcí a....

17 10

Detail

Článek v časopisu Slévárenství

Snížení nákladů na tryskací operace pomocí DSTP.

07 03

Detail
Archiv rubriky: Aktuality


Obsah,