O násTechconsult Praha s.r.o.

Našim cílem je přinášet zákazníkům úspěšná řešení, která jsou zároveň cenově výhodnější než nabízí konkurence….

TECHCONSULT PRAHA S.R.O.

Společnost Techconsult Praha s.r.o. vznikla v roce 2013, kdy plynule navázala na mnohaletou činnost v oblasti zastupování zahraničních firem.

Těžíme ze skutečnosti, že portfolio firem, které zastupujeme a které na našich stránkách naleznete, představují výrobce, kteří jsou ve svém oboru na pomyslné technologické a kvalitativní světové špičce. Proto náš zákazník nekupuje pouhé zboží, ale zároveň i řešení problému, vyšší efektivitu a posun do takové kvalitativní oblasti, kam by se s běžnými „výrobky“ nedostal.

Těžištěm naší činnosti jsou tryskací technologie, problematika tryskání a vše, co s tryskáním souvisí.

Zájemcům o nové tryskací zařízení nebo modernizace rádi nabídneme řešení firmy Rump  Strahlanlagen. Tato firma se zabývá výrobou tryskacích zařízení přes 40 let a za tuto dobu získala renomé „Mercedes“ mezi tryskači. Dnes naleznete tryskače Rump po celém světě hlavně ve slévárnách, kde se často traduje: Když je pro Vás tryskání neřešitelný problém, obraťte se na Rump.

K tryskacím strojům neoddělitelně patří abrazivo. Tento provozní materiál nabízíme od firmy EW-Würth, firmy s více než stoletou tradicí a vůbec prvním výrobcem metalického abraziva v Evropě.

Napište nám nebo zavolejte

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Kontaktujte nás

731 533 111

Napište nám

techconsult@rump.cz

Techconsult Praha s.r.o.

Slatiňanská 942
CZ 193 00 Praha 9